NABÍDKA
18:38 22.02.2009
...
...
...
...
...
Hledáte nové možnosti pro Vaše nevšední zážitky? Potřebujete uspořádat adrenalinovou či firemní teambuildingovou akci? Hledáte zábavu se skupinkou přátel? Láká vás něco nového? Chcete si vyzkoušet airsoft?


Pokud Vaše odpověď zní ANO, tak jste tady správně!!! Nabízíme:


SLUŽBY - TEAMBUILDING


Jak jednotlivcům, tak firemním zákazníkům se snažíme poskytnout v oblasti airsoftu komplexní služby za velmi přijatelné ceny.


Nabízíme jak základní služby spočívající v zapůjčení kompletního airsoftového vybavení (automatické zbraně včetně příslušenství), tak i organizačně náročnějších aktivity (jako jsou turnaje, scénářové hry, vícedenní akce či firemní teambuildingové akce).


AIRSOFTOVÝ AREÁL


Nenabízíme jedno malé hřiště či jednu-dvě budovy, jako je to u většiny paintballových půjčoven. K dispozici pro Vaší hru je necelých 19 hektarů nejrůznějších ploch včetně zázemí. Popis areálu ZDE.


PYROTECHNIKA


Hru dokážeme okořenit i patřičnou dávkou pyrotechnických efektů (dýmovnice, granáty, nástražné pasti).


OBČERSTVENÍ


Jsme schopni zajistit občerstvení ve formě grilování, uzení nebo můžete okusit vojenské MRE (Meal Ready to Eat). Dle přání zákazníka lze zařídit i ostatní občerstvení (studená / teplá kuchyně, rauty, obložené mísy).


ZÁBAVA - VEČÍRKY, PÁRTY


Pokud chcete uspořádat oslavu, večírek či párty po skončení airsoftové akce, nebo pouze hledáte vhodné zázemí, kontaktujte nás. Na přání zákazníka jsme schopni zajistit výčepní techniku, hudební aparaturu či videoprojekci.


ODVOZ


Pokud za námi dorazíte veřejnou hromadnou dopravou, zajistíme Vám odvoz na místo hry.


PROTIVNÍCI


Jestliže si chcete užít hru ve více lidech či hledáte kvalitní bojovníky, team SKWAT je Vám k dipozici.


REKVIZITY


V naší půjčovně nenabízíme pouze samostatné zbraně, ale také mnoho dalších potřebných rekvizit, které Vaší hře dodají tu pravou atmosféru! Jedná se např. o:


- detektor kovů
- PMR vysílačky
- satelit
- počítače, monitory atd.
- RPG
- několik kusů vojenských beden
- celty
- maskovací sítě
- polní lopatky
- výstroj (sumky, pouzdra atd.)
- benzínová centrála
- osvětlení
- vojenská nosítka


UBYTOVÁNÍ


V případě vícedenní akce jsme schopni zajistit ubytování ve stylovém srubu v blízkosti našeho airsoftového areálu. Více informací o této nabídce najdete na webu Bažantnice Ploužnice.


FOTOGRAF


Na Vaší akci můžeme pozvat i profesionální fotografku, která bude zaznamenávat každý Váš krok...:-) Ukázky z její práce najdete na webu Petra Menclová.cz


Podle konkrétních požadavků klientů (s ohledem na náročnost a vybavenost akce) bude cena za doplňkové služby nastavena individuálně. Základní ceník půjčovny najdete TADY.