Airsoftový areál Nový Dvůr
09:13 10.03.2009
...
...
...
...
...
Nový Dvůr - mapa - 50°39'6.077"N, 14°47'51.278"E


Na hraní airsoftu Vám nabízíme náš vlastní AS areál Nový Dvůr, který se nachází na okraji BVVP Ralsko v Libereckém kraji (u obce Mimoň - oblast Svébořice).


Lokalita má rozlohu cca 19 hektarů a je jasně ohraničená. Severní, západní a jižní stranu tvoří hranici asfaltová komunikace, na východní straně je potok a Novodvorský rybník II. Území má pouze jednu přístupovou cestu, která je uzamčena pomocí závory.


Areál nabízí asfaltové parkoviště (pro bezproblémové zaparkování aut), několik polorozpadlých objektů různých velikostí (některé i podsklepené či patrové), mnoho terénních nerovností v podobě valů, prohlubní a výkopů. Nachází se zde i několik podzemních šachet a tunelů, nechybí ani cestní síť (takže je teoreticky možné využít i jeepy atd.).


Území je z větší části zarostlé náletovými dřevinami (břízy, olše, borovice), menší plochy jsou čistě travnaté či porostlé neprůstupnými křovisky.


Pro větší akce lze zahrnout i okolní sousedící lokality (lesy, bytovky, pozorovací věže atd.). V létě je možné využít nedaleký rybník i ke koupání.


Fotografie z území jsou k dispozici ZDE nebo v sekci Galerie.


Pokud máte zájem o pronájem areálu Nový Dvůr na vlastní airsoftové akce, pokračujte TUDY.


Ostatní lokality, kde je možné také hrát airsoft najdete na SKWAT.cz